fbpx
MINDCLOUD KATOWICE, MINDCLOUD SOSNOWIEC

MINDCLOUD KATOWICE, MINDCLOUD SOSNOWIEC

  • Pod każdym produktem znajduje się automatyczny licznik wolnych miejsc w grupie. Jeżeli widnieje tam informacja o braku wolnych miejsc, prosimy o maila na katowice@mindcloud.pl celem zapisu na listę rezerwową. Pytania? Dzwoń śmiało! MINDCLOUD KATOWICE ul. Przemysłowa 10; MINDCLOUD KATOWICE 2 ul. Harcerzy Września 1939 nr 5; MINDCLOUD SOSNOWIEC ul. Partyzantów 11, Katowice, Polska
  • 731987889

Opis ośrodka

Na naszych zajęciach przygotowujemy najmłodszych do mądrego i świadomego korzystania z nowych technologii. Uczymy poprzez zabawę, dzięki czemu rozbudzamy ciekawość i motywację do zdobywania wiedzy.

Kursy zostały opracowane przez pedagogów przy wsparciu ekspertów tematycznych. Naszymi narzędziami dydaktycznymi są specjalnie opracowane misje w grze Minecraft oraz podręczniki. Podczas nauki matematyki i kodowania rozwijamy możliwości intelektualne młodych kursantów, kształtujemy ich kompetencje cyfrowe oraz motywujemy ich do współpracy przy realizacji projektów.

Zajęcia prowadzone są przez 2 trenerów (łączymy kompetencje pedagogiczne i programistyczne) w grupach do 10 uczestników. Start kursów od października 2022.

Uczymy trudnych rzeczy w prosty sposób

Zajęcia z programowania dla dzieci w MindCloud to ekscytująca przygoda naukowa.

Tymczasem zapraszamy Rodziców i Wasze dzieci do udziału w BEZPŁATNYCH zajęciach pokazowych

MIEJSCE ZAJĘĆ:
MINDCLOUD Katowice, ul. Przemysłowa 10, parter, sala nr. 20

MINDCLOUD Sosnowiec, ul. Partyzantów 11, I piętro

Portale społecznościowe: