fbpx

Gaming English Online

Indywidualne zajęcia z języka angielskiego przy użyciu gier komputerowych

Na czym polegają zajęcia Gaming English Online?

Trener i uczeń spotykają się online (np. Skype) na 50 minut lekcji, podczas której praktykują użycie języka angielskiego. Rozmawiamy po angielsku i używamy gier komputerowych (np. Minecraft) jako podstawy do ćwiczeń językowych. Poziom trudności zawsze dostosowujemy do możliwości ucznia. Uczestnik uczy się opowiadać o tym co robi, czyta instrukcje w języku angielskim, wydaje polecenia trenerowi wymagające poznania nowych zwrotów. Lekcja w naturalny sposób dopasowuje się do ucznia, tak by czuł wyzwanie, ale ciągle chciał iść do przodu i odkrywać świat gier.

Trenerzy zwracają się do dzieci w języku angielskim, w razie potrzeby tłumacza zwroty i frazy na język polski!

Jak uczymy języka angielskiego na kursie?

Indywidualne lekcje Gaming English uczą angielskiego przez rozmowę. Tematem do rozmów są przeważnie gry, chociaż jak już się rozgadamy, to nie ograniczamy się tylko do nich i korzystamy z innych zainteresowań naszych uczniów (np. komiksy, youtube, muzyka). Uczniowie na początek wykonują misje w grze, co motywuje ich do rozwoju słownictwa, ćwiczenia wymowy oraz praktyki użycia języka. Spotkania online realizujemy w formule 1 na 1 lub jeśli wolisz 1 na 2  – dzięki temu możemy poświęcić maksimum czasu Twojemu dziecku.

Zachęcamy do mówienia, łączymy pasję dzieci do gier z rozwojem umiejętności językowych. To jedyne takie zajęcia dostępne w Polsce. Sprawdź nas na lekcji próbnej.

Jak przebiegają zajęcia Gaming English Online?

Warsztaty z języka angielskiego w świecie gier realizujemy wtedy kiedy Tobie jest najwygodniej! Polecamy zajęcia w wymiarze 50 min raz w tygodniu ale możesz się spotykać z naszymi trenerami częściej lub na dłużej.

Aby Twoje dziecko uczestniczyło w zajęciach potrzebuje dostępu do komputera/tabletu/telefonu wyposażonego w mikrofon i słuchawki lub głośniki oraz stabilnego połączenia z internetem. Zajęcia odbywają się w domowym zaciszu. Jeśli chcesz możesz się im przysłuchiwać.

Dla kogo jest przeznaczony ten kurs?

Na zajęcia Gaming English zapraszamy dzieci od 8 roku życia. Nie istnieje górny limit wieku uczestników – na pierwszym spotkaniu trener wybada umiejętności językowe Twojego dziecka i dostosuje do niego poziom trudności zajęć. Kurs może być ciekawym rozszerzeniem wobec tradycyjnych, szkolnych metod nauczania języka – stawiamy na praktykę i świetną zabawę. Chcemy aby każde dziecko korzystało z języka obcego w praktyce.

Nasi trenerzy to lingwiści oraz native speakerzy, którzy uwielbiają gry i rozmowy z młodymi ludźmi!

SPRAWDŹ NAS

Zapisz się na pierwszą darmową lekcję próbną – w 30 minut dowiecie się, czy są to lekcje dla Was! Napisz na biuro@mindcloud.pl aby zarezerwować lekcje próbną!
Regularne spotkanie kosztuje 80 złotych za lekcję. W każdej chwili możesz wypowiedzieć umowę i przerwać zajęcia. Po zapisie ustalamy indywidualnie dzień oraz godzinę spotkań z naszym trenerem.

DLACZEGO NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO POPRZEZ GRY?

Sądzimy, że najlepszym motywatorem do nauki są pozytywne emocje i satysfakcja ze zdobywania nowych umiejętności, dlatego na naszych zajęciach uczymy tego co pasjonuje młodych ludzi – często spędzają dużo czasu przed komputerem, chcemy aby dzieci wykorzystały ten czas na naukę języka angielskiego. Dzięki naturalnej chęci poznawania świata gry młodzi ludzie rozwijają zasób słownictwa, rozumienie czytanego tekstu oraz zachęcani są do wymiany doświadczeń z innymi graczami.

Gaming English to zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, które mają na celu praktyczne wykorzystanie języka. Gra, na której pracujemy nie zawiera elementów przemocy i posiada rozbudowany świat, w którym uczymy się nazw przedmiotów codziennego użytku, wchodzimy w interakcje z mieszkańcami wioski oraz  wykonujemy złożone czynności znane ze świata codziennego.

KIM JESTEŚMY? MISJA EDUKACYJNA MINDCLOUD

Nasz zespół to zarówno pedagodzy, angliści jak i native speakerzy. Zajęcia z nauki języka angielskiego dla dzieci prowadzi dwóch trenerów – dbamy o to aby każdemu dziecku poświęcić maksimum uwagi i zachęcić do dużej ilości konwersacji w języku obcym.

Gaming English to wynik naszej fascynacji nowymi technologiami w edukacji.  Warsztaty z języka angielskiego dla dzieci w MindCloud to autorski i innowacyjny program, który pokazuje dzieciom jak kreatywnie korzystać z komputera. Gra, jest tu jednak tylko pretekstem, dzięki któremu uczestnicy mają okazję poznawać żywy język angielski. A ten na pewno nie raz przyda się w przyszłości!

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

[FM_form id="1"]