fbpx

Game Studio Pro

warsztaty Unity dla dzieci 11-14 lat

ikona-programowanie-ferie2020-1

Twoje dziecko może programować gry jak profesjonalista - zaawansowany kurs Unity

Czego uczymy na tym kursie?

Na zajęciach tworzymy gry w profesjonalnym środowisku Unity – jest to platforma, która pozwala na tworzenie autorskich rozbudowanych projektów w języku C#.

W trakcie realizacji własnych projektów uczą się podstaw składni prezentowanego języka, operują na zmiennych, poznają metody, debugują i przekształcają gotowy kod. Na zajęciach tworzymy kilka typów gier, spotkania kończą się realizacją własnego projektów stworzonego przy wsparciu trenerów.

Jak uczymy programowania własnych gier?

Na warsztatach z tworzenia gier dla dzieci, uczestnicy poznają prawidła game designu, podstawy grafiki komputerowej, tworzą własne projekty klasycznych gier komputerowych (clicker, gra taktyczna, labirynt).

Zajęcia podzielone są na moduły – od wprowadzenia podstawowych zagadnień programistycznych (zmienne, metody, warunki, pętle), po zmienianie i uzupełnianie gotowego kodu, aż do pisania własnych projektów gier.

Jak przebiegają zajęcia?

Warsztaty z programowania dla dzieci realizujemy w trybie rocznym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny. Każde spotkanie to część wprowadzająca z zakresu tworzenia gier oraz ćwiczenia z poznawanego języka programowania (praca z podręcznikiem) oraz część praktyczna (realizacja własnych projektów gier pod okiem naszych instruktorów).

Na zakończenie cyklu zajęć z programowania każde dziecko otrzymuje upominek i dyplom.

Dla kogo jest przeznaczony ten kurs?

Zajęcia z programowania gier przeznaczone są dla grupy kontynuującej poprzednie kursy MindCloud lub starszych dzieci (11-14 lat), które mają za sobą pierwsze doświadczenia z programowaniem tekstowym.

Dobrze, jeśli uczestnik zna podstawy języka angielskiego, chociaż nie jest to konieczne, aby zacząć naukę na tym poziomie kursu.

Co otrzymujesz w cenie kursu?

 • 56 godzin lekcyjnych czyli 28 spotkań po 1,5h (spotkania raz w tygodniu – cykl roczny)

 • Maksymalnie 12 uczniów w grupie, jeden trener na max. 6 uczestników

 • segregator, zeszyt ćwiczeń (ok 100 stron zadań na cały kurs)

 • upominki na koniec semestru i roku szkolnego w MindCloud

 • dyplom ukończenia kursu

 • Certyfikowani trenerzy  posiadający kompetencje pedagogiczno-techniczne

 • Program nadzorowany przez Microsoft Innovative Educator

 • Bezpłatne zajęcia pokazowe

 • Możliwość tzw. odrabianek w przypadku nieobecności (szczegółowe zasady ustalone przez dany Ośrodek)

 • Możliwość wypowiedzenia umowy w trakcie kursu (miesięczny okres wypowiedzenia)

 • Panel Klienta pozwalający sprawdzić status płatności, obecność na zajęciach

 • Dostępne płatności ratalne

 • Pełna realizacja kursu w przypadku przejścia na zajęcia online

GWARANCJA JAKOŚCI

MindCloud to jedyny w Polsce partner Microsoft w zakresie Minecraft dla Edukacji.

microsoft-global-training-partner

ZASADY REZERWACJI MIEJSCA

– wybierz interesujący Cię kurs w menu poniżej aby sprawdzić cenę zajęć w danej lokalizacji,
– zapisując się przez stronę wpłacasz zaliczkę, rezerwuje ona udział dziecka w warsztatach – pozostałą kwotę płatności za kurs możesz zapłacić w ratach,
– po dokonaniu zapisu otrzymasz od nas mailem umowę oraz szczegóły organizacyjne,
– w ciągu roku możesz w każdej chwili zrezygnować z kursu z miesięcznym terminem wypowiedzenia,
– możesz odwołać swoją rezerwację w ciągu 14 dni – zwrócimy Ci Twoją zaliczkę.

Zapisy

Filter Products Showing all 4 results
Zajęcia
Lokalizacja

DLACZEGO NAUKA TWORZENIA GIER DLA DZIECI?

Sądzimy, że najlepszym motywatorem do nauki programowania dla dzieci są pozytywne emocje i satysfakcja ze zdobywania nowych umiejętności, dlatego na naszych zajęciach uczymy logicznego myślenia i podstaw programowania poprzez tworzenie gier.

Chcemy, aby dzieci nie tylko grały w gry, ale także aby nauczyły się je tworzyć.  Tematyka gier jest doskonałym nośnikiem umożliwiającym naukę programowania dla dzieci przez zabawę. Dzięki nawiązaniu do ulubionej rozrywki najmłodszych, możemy przekazać im wartościowe umiejętności. Na warsztatach z programowania uczymy samodzielnego myślenia, radzenia sobie z błędami (debugowania kodu) oraz kreatywnego wykorzystania zdobytej wiedzy (własne projekty programistyczne).

Być może nasi kursanci w przyszłości staną się profesjonalnymi programistami i dzięki uczestnictwu w zajęciach rozpoczną swą przygodę zawodową jako twórcy gier?

KIM JESTEŚMY? MISJA EDUKACYJNA MINDCLOUD

Nasz zespół to zarówno pedagodzy, jak i programiści. Zajęcia z programowania dla dzieci prowadzi dwóch trenerów – dbamy o to, aby każdemu dziecku poświęcić maksimum uwagi i pomóc w nauce programowania.

Game Studio to wynik naszej fascynacji światem cyfrowej rozrywki, nowymi technologiami i innowacjami w edukacji.  Warsztaty z programowania dla dzieci MindCloud to autorska i innowacyjna metoda uczenia programowania. Wykorzystujemy do tego celu gry, są one jednak tylko narzędziami, dzięki któremu uczestnicy mają okazję zmierzyć się z trudnymi, ale jakże emocjonującymi zadaniami kształtującymi intelekt i charakter.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

[FM_form id="1"]