fbpx

Akademia YouTube

warsztaty dla dzieci 9-12 lat

Czego uczymy na tym kursie?

Uczymy, jak korzystać z szeregu programów do obróbki video, audio oraz projektowania graficznego. Pokazujemy jak przy niewielkich nakładach kręcić ciekawe i angażujące filmy różnego typu.

Warsztaty obejmują zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa w Internecie, praw autorskich, autoprezentacji oraz sztuki filmowej i fotografii.

Jak uczymy na Akademii YT?

Zapewniamy pracę na profesjonalnym sprzęcie (mikrofony, greenscreen, softboxy) i oprogramowaniu. Każde spotkanie to inny typ nagrywanego i montowanego filmu – uczestnicy ćwiczą umiejętność wystąpień publicznych oraz korzystania z różnego typu kreatywnych narzędzi cyfrowych.

Na zakończenie warsztatów uczestnicy otrzymują swojego pendrive ze wszystkimi stworzonymi filmikami.

Jak przebiegają zajęcia Akademii YT?

Warsztaty z montażu dla dzieci realizujemy w trybie rocznym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny. Każde spotkanie to część offline wprowadzająca nowe zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa w sieci, kompetencji miękkich, obsługi programów graficznych i filmowych oraz realizacja własnych projektów przy pomocy przedstawionego oprogramowania.

Kursanci otrzymują podręczniki do domu.

Dla kogo jest przeznaczony ten kurs?

Na zajęcia zapraszamy młode kreatywne osoby (9-12 lat), które chcą spróbować swoich sił przed kamerą, lubią tworzyć przy pomocy komputera lub marzą o prowadzeniu własnego kanału na YT. Warsztaty mają charakter projektowy i polegają własnych projektów kreatywnych pod okiem naszych instruktorów.

Warsztaty wprowadzają w tematykę od podstaw – nie wymagamy prowadzenia własnych kanałów na YT.

PROGRAM KURSU

Ten kurs obejmuje 56 godzin lekcyjnych nauki. Dbamy o wysoką wartość merytoryczną zajęć – jeśli interesuje Cię co będziemy robić na poszczególnych spotkaniach, sprawdź nasz sylabus:

Co otrzymujesz w cenie kursu?

 • 52 godziny lekcyjne czyli 26 spotkań po 1,5h (spotkania raz w tygodniu – cykl roczny),

 • Maksymalnie 12 uczniów w grupie,

 • Gwarantowany jednolity standard merytoryczny zajęć dla lokalizacji w całej Polsce,

 • Na pierwszych zajęciach uczestnik otrzymuje segregator i kartę do zbierania odznak,

 • Na każdym spotkaniu otrzymuje zeszyt ćwiczeń (ok 120 stron zadań na cały kurs) i odznaki do wklejenia,

 • Grupy powyżej 6 osób prowadzone są przez dwóch trenerów,

 • Nasi trenerzy przeszli szkolenie przygotowujące do prowadzenia kursu, trenerzy mają kompetencje pedagogiczno-techniczne,

 • Pracujemy na oprogramowaniu: Filmora (montaż), Canva (grafika), Audacity (dźwięk).

 • Uczestnicy będą pracować z użyciem: kamera, kamera 360, google VR, greenscreen, softbox,

 • Uczniowie otrzymują upominki z okazji Mikołajek i zakończenia roku szkolnego w MindCloud,

 • Każdy uczeń otrzymuje dyplom i indywidualną kartę podsumowującą zdobyte umiejętności,

 • Najlepsze projekty uczniów zostaną zaprezentowane na ogólnopolskim zakończeniu roku MindCloud,

 • Każdy uczestnik wraz z rodzicem zostanie zaproszony do udziału w Gali MindCloud,

 • Możliwość tzw. odrabianek na zasadach określonych przez dany Ośrodek,

 • Panel Klienta pozwalający sprawdzić status płatności, obecność na zajęciach i kontaktować się z naszym biurem,

ZASADY REZERWACJI MIEJSCA

– wybierz interesujący Cię kurs w menu poniżej aby sprawdzić cenę zajęć w danej lokalizacji,
– zapisując się przez stronę wpłacasz zaliczkę, rezerwuje ona udział dziecka w warsztatach – pozostałą kwotę płatności za kurs możesz zapłacić w ratach,
– po dokonaniu zapisu otrzymasz od nas mailem umowę oraz szczegóły organizacyjne,
– w ciągu roku możesz w każdej chwili zrezygnować z kursu z miesięcznym terminem wypowiedzenia,
– możesz odwołać swoją rezerwację w ciągu 14 dni – zwrócimy Ci Twoją zaliczkę,

Zapisy

Filter Products Showing all 12 results
Zajęcia
Lokalizacja

DLACZEGO NAUKA MONTAŻU I GRAFIKI DLA DZIECI?

Sądzimy, że najlepszym motywatorem do nauki są pozytywne emocje i satysfakcja ze zdobywania nowych umiejętności, dlatego na naszych zajęciach uczymy tego co pasjonuje młodych ludzi – dzieci często marzą aby zacząć nagrywać własne filmy ale nie wiedzą jak. Pomagamy im pokazując oprogramowanie i ucząc sztuki filmowej. W ten sposób mogą zdobyć umiejętności cyfrowe, które rozwiną ich kreatywną pasję.

Akademia Youtube to zajęcia, które mają na celu różnorodny rozwój w kontekście używania nowych technologii – od umiejętności budowania wypowiedzi, kształtowania śmiałości do wystąpień publicznych, po uświadomienie zagrożeń czyhających w internecie.

KIM JESTEŚMY? MISJA EDUKACYJNA MINDCLOUD

Nasz zespół to zarówno pedagodzy, jak i programiści. Zajęcia z programowania dla dzieci prowadzi dwóch trenerów – dbamy o to aby każdemu dziecku poświęcić maksimum uwagi i pomóc w nauce programowania.

Nasz zespół to zarówno pedagodzy, graficy jak i twórcy kanałów YT. Zajęcia z montażu i grafiki dla dzieci prowadzi dwóch trenerów – dbamy o to, aby każdemu dziecku poświęcić maksimum uwagi i pomóc w tworzeniu własnych filmów.

Akademia Youtube to wynik naszej fascynacji nowymi technologiami w edukacji.  Warsztaty montażu i grafiki dla dzieci MindCloud to autorski i innowacyjny program, który pokazuje dzieciom jak kreatywnie korzystać z komputera. Tematyka Youtube, jest tu jednak tylko pretekstem, dzięki któremu uczestnicy mają okazję zmierzyć się z trudnymi tematami dot. obecności w sieci, odkryć w sobie pasję, nauczyć się trudnej sztuki wystąpień i autoprezentacji. A ta na pewno nie raz przyda się w szkole i w życiu dorosłym!

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie MINDCLOUD Justyna Płatek, ul. A. German 18, 01-794 Warszawa, NIP: 7393679586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z MindCloud. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.