fbpx
wawa3

Stolica do sześcianu!

Konkurs na nowe oblicze Warszawy w Minecraft

Lubisz budować w Minecraft i chcesz wygrać Microsoft Surface Go?

Stwórz nową odsłonę terenu wokół Pałacu Kultury w Minecraft i poddaj go ocenie jednego z największych polskich youtuberów.

Zwycięską realizację wybierze sam RoxMB!

Nagrodą główną jest Microsoft Surface Go, który przyda Ci się zarówno do dalszej zabawy w Minecraft jak i pomoże w szkole.

Kto może startować?

Do udziału zapraszamy uczniów w wieku 7-15 lat. Pamiętaj, że aby wykonać zadanie konkursowe potrzebujesz własnej wersji Minecraft (najlepiej w wersji PC/laptop). Musisz także wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na tej stronie. Twój rodzic musi wyrazić zgodę na Twój udział w konkursie.

Jakie jest zadanie?

Musisz przygotować własną realizację terenu wokół Pałacu Kulturypobierz gotową mapę, dobuduj na niej własne elementy, zrób printscreeny i wyślij je do nas używając formularza zgłoszeniowego poniżej. Jeśli nie umiesz lub nie chcesz pobrać i wgrać mapy możesz stworzyć budowlę na własnej mapie.

Co decyduje o wygranej?

Prace zbieramy do 18.11.2018. Wszystkie prawidłowo nadesłane wizualizacje oceni trzyosobowa komisja – RoxMB oraz dwóch ekspertów MindCloud. Weźmiemy pod uwagę: estetykę wykonania, pomysłowość zagospodarowania terenu oraz jakość nadesłanych printscreenów.

Co można wygrać?

Nagrodą główną jest Microsoft Surface Go, który przyda Ci się do nauki i zabawy. Przyznamy także dwie nagrody dodatkowe w postaci voucherów zniżkowych na kursy programowania MindCloud. O wynikach konkursu poinformujemy Was 22.11.2018.

Wyniki konkursu

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Dostaliśmy mnóstwo ciekawych zgłoszeń – przygotowaliście bardzo kreatywne i ciekawe projekty. Jury z RoxMB na czele wybrało trzy najlepsze prace i dodatkowo przyznało kilka wyróżnień!

Marcjan Klimek 14 lat – nagroda Microsoft Surface Go

Uzasadnienie Jury: Praca przekonała nas zarówno wysoką estetyką wykonania jak i spójnością wizji nowoczesnej metropolii. Świetnie zorganizowana nowoczesna przestrzeń, doskonałe detale budowlane, przepiękne printscreeny!

Jakub Nocek 15 lat – nagroda: Bezprzewodowy kontroler Xbox — Minecraft Pig oraz voucher na kurs MindCloud

Uzasadnienie Jury: Ta realizacja wyróżniła się na tle innych nowoczesnych realizacji – pokazano w niej Warszawę, która powróciła do swoich historycznych źródeł. Autor odbudował stare kamienice i zrobił to na wysokim architektonicznym poziomie.

Gabriel Zemsta-Piasecki 7 lat – nagroda: cyfrowa edycja Minecraft Master Collection na Windows 10 oraz voucher na kurs MindCloud

Uzasadnienie Jury: Jest to praca wykonana przez jednego z najmłodszych uczestników konkursu. Dostaliśmy wiele podobnych zgłoszeń zakładających powstanie wokół Pałacu parków rozrywki, zoo lub innych atrakcji. Realizacja Gabriela składa się z wielu bardzo dobrze wykonanych budowli, wyróżniła się także bardzo dobrze przygotowanymi printscreenami.

Wyróżnienia – gadżety MindCloud

Rafał Rajman 15 lat, Mikołaj Grotek 15 lat, Jakub Umpirowicz 13 lat, Bartosz Malicki 13 lat, Ignacy Zamelski 12 lat, Franek Kurzepa 12 lat, Natalia Rusinek 12 lat, Patryk Urbański 13 lat (wyróżnienie Prezes MindCloud)

INFORMACJE O KONKURSIE

Konkurs jest organizowany przez szkołę programowania dla dzieci MindCloud. Przewodniczącym komisji konkursowej jest RoxMB.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Jeśli masz pytania dot. przebiegu konkursu lub potrzebujesz naszej pomocy – napisz na konkurs@mindcloud.pl – odpowiemy na Twoje pytania.

kurs programowania dla dzieci

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

[FM_form id="1"]