fbpx

Ferie zimowe 2020

Zima w Mindcloud to zawsze czas emocjonujących przygód zarówno w świecie gry Minecraft jak i poza nią.

Tej zimy będziemy szukali Królowej Śniegu, spotkamy Yeti, będziemy walczyć ze zmianami klimatycznymi w grze żeby umieć robić to w realu.

Dla starszych przygotowaliśmy zajęcia, na których będziemy programować, tworzyć własne gry czy uczyć się robić świetne filmy na Akademii YouTube.

Propozycje opisane poniżej to nasze najnowsze scenariusze. Każdy ośrodek Mindcloud może realizować te lub inne zajęcia w ferie zimowe.

Po szczegóły kliknij w konkretny termin w dziale zapisy na dole strony.

Całodniowe zajęcia dla dzieci

żarówka

Jak przebiegają półkolonie? Co zapewniamy? Informacje organizacyjne

Każdy ze scenariuszy półkolonii realizujemy w trybie pięciodniowym od poniedziałku do piątku. Zapewniamy całodzienną opiekę pod okiem doświadczonych instruktorów (uprawnienia wychowawców kolonijnych). Pracujemy w kameralnych grupach.

W trakcie dnia realizujemy zajęcia przy komputerze (ok. 1,5h), zajęcia plastyczno-techniczne oraz wyjścia na różnorodne atrakcje sportowe i kulturalne. Szczegółowy program półkolonii jest dostępny po wybraniu lokalizacji ich realizacji.

W trakcie półkolonii zapewniamy wyżywienie (pyszny dwudaniowy obiad i zdrowe II śniadania). Nasi uczestnicy są ubezpieczeni a półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.

ikona-sniezna-misja-mc

SCENARIUSZ I: Śnieżna Przygoda Minecraft

Zapraszamy na „Śnieżną Przygodę Minecraft” podczas której wyruszymy na niezapomnianą wyprawę do mroźnej krainy. Będziemy grać na wielu baśniowych modyfikacjach – to będzie Minecraft jakiego jeszcze nie było! Wspólnie poszukamy legendarnego potwora Yeti czy spotkamy się z mrożącą krew w żyłach Królową Śniegu.

Prócz gry w Minecrafta nie zabraknie ciekawych warsztatów i eksperymentów!

yt i wlasna gra

SCENARIUSZ II: Akademia YouTube & Własna gra

Na zajęciach z YouTube poznamy podstawy montażu, stworzymy własne animacje poklatkowe i będziemy bawić się w studio telewizyjne z użyciem greensceen.

Każdego dnia będziemy też tworzyć swoją własną grę na zajęciach z programowania! Będziemy się uczyć, jak zbudować grę i starać się zarazić młodych adeptów cyfrowych technologii pasją do programowania.

Mini Warsztaty 3-godzinne dla dzieci

ikona-sniezna-misja-mc

Śnieżna Misja Minecraft

Zapraszamy na „Śnieżną Przygodę Minecraft” – warsztaty, które odbędą się w formie 5 spotkań po 3h każde.

Wyruszymy na niezapomnianą wyprawę do mroźnej krainy. Będziemy grać na wielu baśniowych modyfikacjach – to będzie Minecraft jakiego jeszcze nie było! Wspólnie poszukamy legendarnego potwora Yeti czy spotkamy się z mrożącą krew w żyłach Królową Śniegu.

Prócz gry w Minecrafta nie zabraknie ciekawych warsztatów i eksperymentów!

.

ikona-programowanie-ferie2020

Własna gra - warsztaty z programowania dla młodzieży

Na tych 5 – dniowych warsztatach po 3h każdego dnia pokażemy czym jest programowanie w praktyce!

Na zajęciach będziemy tworzyli własną grę komputerową. W trakcie realizacji własnych projektów uczymy się podstaw składni prezentowanych języków, operujemy na zmiennych, debugujemy i przekształcamy gotowy kod.

Będziemy realizowali też samodzielne projekty programistyczne przy użyciu języka Python. Dzięki niemu stworzymy ekscytujące mini gry w Minecraftcie.

Zapisy

Szczegółowy program półkolonii czy warsztatów, miejsce realizacji oraz ceny znajdziesz po wybraniu interesującej Cię lokalizacji.

Filter Products No products found!
Zajęcia
Lokalizacja

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

[FM_form id="1"]