fbpx

Zajęcia Pokazowe

Zajęcia pokazowe w MindCloud to doskonała okazja aby sprawdzić czy nasze kursy odpowiadają Waszym oczekiwaniom. Zajęcia są bezpłatne, w spotkaniach mogą brać udział także rodzice 🙂

Przyjdźcie i przekonajcie się jak uczymy programowania, jak wyglądają nasze sale oraz kim są trenerzy MindCloud! Podczas zajęć pokazowych pomożemy także podjąć decyzję do jakiej grupy zapisać dziecko pod względem poziomu zaawansowania.

W tej chwili realizujemy zajęcia pokazowe tylko w niektórych naszych ośrodkach

Sprawdź czy w Twoim mieście są realizowane zajęcia pokazowe lub zostaw kontakt w formularzu aby otrzymać informacje o rozpoczęciu naboru

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie MINDCLOUD Justyna Płatek, ul. A. German 18, 01-794 Warszawa, NIP: 7393679586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z MindCloud. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.