fbpx

Zajęcia Pokazowe

Zajęcia pokazowe w MindCloud to doskonała okazja aby sprawdzić czy nasze kursy odpowiadają Waszym oczekiwaniom. Zajęcia są bezpłatne, w spotkaniach mogą brać udział także rodzice 🙂

Przyjdźcie i przekonajcie się jak uczymy programowania, jak wyglądają nasze sale oraz kim są trenerzy MindCloud! Podczas zajęć pokazowych pomożemy także podjąć decyzję do jakiej grupy zapisać dziecko pod względem poziomu zaawansowania.

Trwają zapisy!

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia pokazowe organizowane w całej Polsce. Poniżej znajduje się lista lokalizacji oraz formularze zapisów.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie MINDCLOUD Justyna Płatek, ul. A. German 18, 01-794 Warszawa, NIP: 7393679586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z MindCloud. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.