fbpx

Półkolonie 2022

moc atrakcji na stacjonarnych półkoloniach i warsztatach

Letnie cyfrowe zajęcia dla dzieci w MindCloud

Lato w Mindcloud to 5 dniowy wypoczynek w mieście dla dzieci 7-13 lat. Realizujemy całodniowe zajęcia cyfrowe pod okiem doświadczonej kadry.

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy szereg cyfrowych scenariuszy edukacyjnych m.in. zajęcia Minecraft, tworzenie modów, akademia YT, programowanie płytek Mico:bit i inne uwielbiane przez młodych fanów technologii! Nie obejdzie się także od zabawy na świeżym powietrzu i wyjść w atrakcyjne miejsca w mieście.

Każdy ośrodek Mindcloud realizuje wybrane scenariusze opracowane przez naszych ekspertów edukacyjnych.

Po szczegóły kliknij w konkretny termin w dziale zapisy na dole strony.

A może zajęcia online?

Na wakacje przygotowaliśmy zajęcia grupowe oraz pakiety zajęć indywidualnych.

Zobacz naszą ofertę zajęć:

✅ Grupowych warsztatów online –> tutaj!

✅ Indywidualnych pakietów zajęć z programowania  –> tutaj!

Co otrzymujesz w cenie półkolonii?

5 pełnych dni opieki | pełne wyżywienie

niezapomnianą zabawę | wszystkie wymagane bilety | ubezpieczenie

🔹 wypoczynek zgłaszamy jest do Kuratorium Oświaty,

🔹 turnus to 5 całych dni wspólnej zabawy i nauki,

🔹 tworzymy małe grupy – do 20 osób – dzięki temu możemy w pełni zaangażować wszystkich uczniów,

🔹 na naszych uczestników czekają autorskie, fabularyzowane mapy edukacyjne w grze Minecraft oraz projekty programistyczne. Nasza kadra przygotowała wiele przygód i niespodzianek!

🔹 Na półkoloniach w trakcie dnia realizujemy zajęcia przy komputerze (grupy młodsze ok. 1,5h, starsze ok 2,5h dziennie), zajęcia plastyczne, techniczne i sportowe. Szczegółowy program półkolonii jest dostępny po wybraniu lokalizacji ich realizacji.

🔹  półkolonie są prowadzone przez trenerów MindCloud z uprawnieniami wychowawcy pod okiem kierownika wypoczynku,

🔹 nasi prowadzący to pasjonaci Minecrafta i programowania a jednocześnie doświadczeni prowadzący.

🔹 program zajęć został przygotowany przez Microsoft Innovative Educator – jesteśmy jedynym w Polsce partnerem Microsoft dla Edukacji.

GWARANCJA JAKOŚCI

MindCloud to jedyny w Polsce partner Microsoft w zakresie Minecraft dla Edukacji.

microsoft-global-training-partner

Zapisy na półkolonie

Każdy ośrodek Mindcloud może organizować półkolonie i warsztaty nieco inaczej.

Żeby zobaczyć szczegóły, wybierz interesujący Cię termin poniżej.

Filter Products Showing all 5 results
Zajęcia
Lokalizacja

ZASADY REZERWACJI MIEJSCA

Kursy startują po uzbieraniu grupy minimum uczestników!
Informacje ze szczegółami technicznymi i harmonogramem otrzymacie mailowo.

Zapisując się przez stronę wpłacasz zaliczkę, rezerwuje ona udział dziecka w warsztatach – pozostałą kwotę płatności rozliczasz do rozpoczęcia turnusu. Możesz odwołać swoją rezerwację w ciągu 14 dni– zwrócimy Ci Twoją zaliczkę, jeżeli zajęcia jeszcze się nie rozpoczęły.

DLACZEGO NAUKA POPRZEZ GRY?

Podstawy Programowania

Najnowsze badania prowadzone przez Interactive Software Federation of Europe pokazują, że ¾ dzieci w wieku 6-15 lat to aktywni gracze. Gry, podobnie jak literatura, film i telewizja są nieodłącznym elementem życia kulturalnego współczesnych ludzi.

Zalecenia specjalistów, podkreślają że kwestią kluczową nie jest zły dobór czasu przed ekranem, a treści które wtedy dostarczamy dzieciom – badacze dostrzegają różnice między pasywnym spędzaniem czasu przed monitorem (np. oglądanie filmików), a interaktywną konsumpcją (np. graniem) czy tworzeniem treści (np. cyfrowa twórczość) lub czasem na komunikację.

Zajęcia MindCloud pozwalają odkryć kreatywną i edukacyjną stronę gier – uczymy poprzez zabawę. Jesteśmy ekspertami w wykorzystaniu Minecraft w nauczaniu.

 

KIM JESTEŚMY? MISJA EDUKACYJNA MINDCLOUD

Nasz zespół to zarówno pedagodzy, jak i programiści. Zajęcia z programowania dla dzieci w grupach powyżej 6 uczestników prowadzi dwóch trenerów – dbamy o to, aby każdemu dziecku poświęcić maksimum uwagi i pomóc w nauce programowania.

Jesteśmy jedną z największych szkół programowania dla dzieci w Polsce.

MindCloud to wynik naszej fascynacji dydaktyką, nowymi technologiami i innowacjami w edukacji. Programy zajęć tworzy specjalistka metodyczna Minecraft Microsoft dla Edukacji. Warsztaty z programowania dla dzieci MindCloud to autorska i innowacyjna metoda uczenia matematyki i programowania. Wykorzystujemy do tego celu gry i zabawki edukacyjne, są one jednak tylko narzędziami, dzięki któremu uczestnicy mają okazję zmierzyć się z trudnymi, ale jakże emocjonującymi zadaniami kształtującymi intelekt i charakter.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie MINDCLOUD Justyna Płatek, ul. A. German 18, 01-794 Warszawa, NIP: 7393679586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z MindCloud. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.