fbpx

Wakacje Online - warsztaty grupowe

warsztaty online dla dzieci 7-13 lat

Szalone przygody czy tworzenie własnej gry?
Zobacz co proponujemy!

SCENARIUSZE ZAJĘĆ DO WYBORU:

WAKACJE ONLINE DLA DZIECI 7-10 lat:

Minecraft 3 w 1:

Podróże w czasie & Ekowyspa & Konstruktor

???

? Przygoda w Minecraft w 3 obszarach tematycznych!

? Niesamowite modyfikacje!

? Zabawa na całego i wspólne wyzwania!

 

Kliknij tutaj, żeby rozwinąć opis tego scenariusza

?

? zajęcia 3 w 1 będą podzielone na trzy bloki tematyczne: Podróże w czasie (ok. 1h), Ekowyspa (ok. 1h) i Konstruktor (ok. 1h), razem po 3h zajęć dziennie. Między blokami zajęć będziemy robić przerwy na odpoczynek (po 5-10 minut). Wszystkie aktywności będziemy realizować podczas grania w Minecraft na specjalnie przygotowanych serwerach!

? na zajęciach Podróże w czasie przemierzymy różne epoki – od starożytności przez erę przemysłową aż po teraźniejszość, a może nawet przyszłość…? Wraz z wieloma modyfikacjami do gry będziemy tworzyć pływające i latające statki, urządzimy wyścigi samochodowe i polecimy w kosmos!

? w ramach Ekowyspy będziemy współtworzyć życie na wyjątkowej wyspie – takiej, gdzie surowce są ograniczone i trzeba nimi mądrze zarządzać. Jednocześnie wspólnie podejdziemy do ekologicznych wyzwań takich jak segregacja śmieci czy zielona energia. Będzie edukacyjnie i wciągająco!

? w bloku zajęć o nazwie Konstruktor będziemy skupiali się na budowaniu po swojemu majestatycznych budowli naszego świata – czy damy radę zbudować Wieżę Eiffla, Koloseum, Titanica…? No pewnie że damy! Zmysł młodego architekta na pewno się przyda!

? będziemy grali na serwerach tworzonych i administrowanych przez nas. Nasz trener będzie animował grupę i prowadził różne zabawy i zachęcał do wyzwań. Zabawa będzie przednia i bezpieczna!

? podczas zajęć będziemy cały czas się słyszeć przez komunikator Discord. Pomagamy w kwestiach technicznych – potrzebujecie tylko komputera i Internetu, zapewniamy całe oprogramowanie potrzebne do zajęć, przed zajęciami pomagamy w instalacji i przygotowaniu do zajęć. Wspólnie przygotujemy komputer do zajęć!

? grupa będzie liczyć tylko 6 osób – dzięki temu będzie kameralnie a trener będzie w stanie zaangażować wszystkich uczniów.

Tak wyglądają zajęcia:

WAKACJE ONLINE DLA DZIECI 9-13 lat:

Własna gra w Roblox & Tworzenie modów Minecraft

???

Własna gra w Roblox!

? Tworzymy własne modyfikacje do Minecraft!

? Bądź twórcą świata cyfrowego!

 

Kliknij tutaj, żeby rozwinąć opis tego scenariusza

?

?zajęcia będą podzielone na dwa bloki tematycze: Własna Gra w Roblox  i Tworzenie modów Minecraft. Prowadzący zależnie od potrzeb grupy będzie realizował oba tematy równolegle (po 1,5h dziennie) lub najpierw jeden (przez 2-3 dni), potem drugi (przez 2-3 dni).

? na zajęciach stworzymy własną grę w Robloxie – ucząc się programowania LUA stworzymy grę typu parkour – popularną platformówkę.

? zmienimy też grę Minecraft – będziemy nie tylko wgrywać modyfikacje, ale też je tworzyć! Poznamy rozbudowany edytor modów do Minecrafta i odkryjemy wszystkie jego zakamarki ucząc się, jak dodawać do gry wszystko, czego chcemy. Jeżeli poznaliście już wszystkie tajniki Minecrafta, to teraz zacznijcie go współtworzyć! Zobacz, jakie możliwości daje Mcreator, którego będziemy używać pod tym linkiem!

? przez cały czas będziemy się słyszeć przez komunikator Discord – trener będzie udostępniał swój ekran tłumacząc meandry programowania, będzie to też nasze wspólne miejsce do gromadzenia wszystkich pytań i chwalenia się efektami prac. Przez cały czas zajęć dzieci będą w stałym kontakcie z prowadzącym i resztą grupy.

? pomagamy w kwestiach technicznych – potrzebujecie tylko komputera i Internetu, zapewniamy całe oprogramowanie potrzebne do zajęć, przed zajęciami pomagamy w instalacji i przygotowaniu do zajęć. Wspólnie przygotujemy komputer do zajęć!

? grupa będzie liczyć tylko 6 osób – dzięki temu będzie kameralnie a trener będzie w stanie pracować z każdą osobą indywidualnie w razie potrzeby.

Tak wyglądają zajęcia:

A może zajęcia indywidualne?

Nie pasuje Ci żaden z powyższych scenariuszy lub terminy warsztatów? Zobacz tutaj naszą propozycję w ramach zajęć indywidualnych online. Przygotowaliśmy pakiety zajęć 1 na 1 z naszym trenerem.

Co otrzymujesz w cenie warsztatów grupowych onlinie?

Cena: 439 zł za 15h zajęć na żywo + wsparcie na Discord + pomoc techniczna,

? zajęcia live są prowadzone przez trenerów MindCloud – przez 5 dni, codziennie po 3 godziny,

? małe grupy – do 6 osób – dzięki temu możemy w pełni zaangażować wszystkich uczniów,

? na zajęciach realizujemy projekty i scenariusze merytoryczne – stosujemy interaktywne narzędzia edukacyjne i jesteśmy w ciągłym kontakcie trenera z dziećmi,

? zapewniamy oprogramowanie potrzebne do zajęć,

? wspieramy technicznie przed zajęciami – prócz dokładnych instrukcji, będziemy mieli specjalnie wyznaczone dyżury techniczne podczas których będziemy pomagać wszystko przygotować,

? przez całe zajęcia dzieci słyszą się z trenerem i grupą przez kanał komunikacji Discord. Jesteśmy w stałym kontakcie dzięki udostępnianiu ekranu oraz możliwości ciągłej komunikacji z prowadzącym.

? Na naszych uczestników czekają autorskie, przygody w grze Minecraft, Roblox i w programie Mcreator. Nasza kadra przygotowała wiele przygód i niespodzianek!

? zajęcia prowadzą certyfikowani trenerzy posiadający kompetencje pedagogiczno-techniczne. Nasi prowadzący to pasjonaci Minecrafta i programowania a jednocześnie doświadczeni prowadzący.

? program zajęć został przygotowany przez Microsoft Innovative Educator – jesteśmy jedynym w Polsce partnerem Microsoft dla Edukacji.

GWARANCJA JAKOŚCI

MindCloud to jedyny w Polsce partner Microsoft w zakresie Minecraft dla Edukacji.

microsoft-global-training-partner

Jak wyglądają warsztaty grupowe online?

To alternatywa dla wakacji na żywo – dzieci łączą się z nami poprzez platformę Discord aby wspólnie realizować przygotowany przez nas program.

Na zajęciach całą grupa słyszy się z prowadzącym i sobą nawzajem przez komunikator Discord, gdzie prowadzący udostępnia swój ekran oraz prowadzi zajęcia dla grupy i pomaga uczestnikom w realizowaniu zadanych wyzwań lub indywidualnych projektów.

Co robimy podczas warsztatów grupowych online?

Na zajęciach będziemy wspólnie grać i uczyć się w Minecraft. Nasi trenerzy przygotowali szereg wyzwań i wiedzy, dzięki którym zajęcia będą z jednej strony rozwijały wiedzę jak i umiejętności np. współpracy.

Trener i uczniowie spotykają się na żywo i wspólnie grają w Minecraft lub programują. Kursy realizowane są w trybie feryjnych 5 dniowych warsztatów z elementami edukacyjnymi, po 3 h dziennie.

Czego potrzeba aby uczestniczyć w zajęciach?

Potrzebujecie dostępu do komputera wyposażonego w mikrofon i słuchawki oraz stabilnego połączenia z internetem. Zapewniamy wsparcie techniczne i dostęp do oprogramowania.

Uczniowie pracują w małych grupach (max. 6 uczestników), są przez 5 dni w bieżącym kontakcie na żywo z naszymi trenerami przez 3h.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty grupowe online?

Na zajęcia zapraszamy dzieci dzieci od 7 do 13 roku życia.

Zapraszamy dzieci, których rodzice chcieliby aby czas przy komputerze był mądrze spędzony np. przy realizacji projektów edukacyjnych lub rozwijaniu kompetencji cyfrowych.

Nie wymagamy wcześniejszych doświadczeń z zakresu programowania lub Minecraft.

Zapisy na warsztaty grupowe online

wybierz temat, termin i grupę wiekową

Filter Products Showing all 3 results
Zajęcia
Tydzień wakacji

ZASADY REZERWACJI MIEJSCA

Kursy startują po uzbieraniu grupy minimum uczestników!
Informacje ze szczegółami technicznymi i harmonogramem otrzymacie mailowo.

Zapisując się przez stronę wpłacasz zaliczkę, rezerwuje ona udział dziecka w warsztatach – pozostałą kwotę płatności rozliczasz do rozpoczęcia turnusu. Możesz odwołać swoją rezerwację w ciągu 14 dni, . – zwrócimy Ci Twoją zaliczkę, jeżeli zajęcia jeszcze się nie rozpoczęły.

Co jest potrzebne do zajęć? Czy damy sobie radę od strony technicznej?

Aby dziecko uczestniczyło w zajęciach potrzebuje dostępu do komputera, na którym uruchomi grę Minecraft, wyposażonego w mikrofon i słuchawki lub głośniki oraz stabilnego połączenia z internetem.

Zapewniamy wsparcie techniczne przed zajęciami i dostęp do oprogramowania. Jeśli nie masz pewności czy Twój komputer jest odpowiedni do zajęć – napisz do nas lub sprawdź na stronie.

Czy podpisujemy jakąś umowę?

Tak, robimy to elektronicznie. Umowa to tak naprawdę nasz regulamin, z którym mogą się Państwo zapoznać tutaj. Umowę zawieramy w momencie, gdy rezerwują Państwo miejsce na kursie i wpłacają zaliczkę – wtedy na podany adres email przyjdzie wygenerowane potwierdzenie zawarcia umowy na odległość, która na pierwszej stronie zawiera dane dotyczące realizacji konkretnego kursu (Państwa dane, miejsce, czas kursu, formę płatności) oraz pod spodem regulamin.

Przy zawieraniu umowy na odległość przysługuje Państwu prawo do odstąpienia od niej w terminie 14 dni z pełnym zwrotem zaliczki. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy do rozpoczęcia zajęć pozostało mniej niż 7 dni.

Na który kurs mam zapisać dziecko?

Jeżeli zapisują się Państwo na nasze zajęcia pierwszy raz i mają Państwo młodsze dziecko, dobrze sugerować się przedziałem wiekowym kursów. Dla dzieci, które nie miały jeszcze styczności z programowaniem lub Minecraftem nie proponujemy trudniejszych kursów.

Czy zapisując więcej niż jedno dziecko mogę liczyć na zniżkę?

Oczywiście 🙂 Zapraszamy do kontaktu z biurem pod numerem telefonu 507 173 743 lub 507 174 662 lub mailem biuro@mindcloud.pl aby otrzymać kod rabatowy do wpisania przy dokonywaniu rezerwacji miejsca.

DLACZEGO NAUKA POPRZEZ GRY?

Podstawy Programowania

Najnowsze badania prowadzone przez Interactive Software Federation of Europe pokazują, że ¾ dzieci w wieku 6-15 lat to aktywni gracze. Gry, podobnie jak literatura, film i telewizja są nieodłącznym elementem życia kulturalnego współczesnych ludzi.

Zalecenia specjalistów, podkreślają że kwestią kluczową nie jest zły dobór czasu przed ekranem, a treści które wtedy dostarczamy dzieciom – badacze dostrzegają różnice między pasywnym spędzaniem czasu przed monitorem (np. oglądanie filmików), a interaktywną konsumpcją (np. graniem) czy tworzeniem treści (np. cyfrowa twórczość) lub czasem na komunikację.

Zajęcia MindCloud pozwalają odkryć kreatywną i edukacyjną stronę gier – uczymy poprzez zabawę. Jesteśmy ekspertami w wykorzystaniu Minecraft w nauczaniu.

 

KIM JESTEŚMY? MISJA EDUKACYJNA MINDCLOUD

Nasz zespół to zarówno pedagodzy, jak i programiści. Zajęcia z programowania dla dzieci w grupach powyżej 6 uczestników prowadzi dwóch trenerów – dbamy o to, aby każdemu dziecku poświęcić maksimum uwagi i pomóc w nauce programowania.

Jesteśmy jedną z największych szkół programowania dla dzieci w Polsce.

MindCloud to wynik naszej fascynacji dydaktyką, nowymi technologiami i innowacjami w edukacji. Programy zajęć tworzy specjalistka metodyczna Minecraft Microsoft dla Edukacji. Warsztaty z programowania dla dzieci MindCloud to autorska i innowacyjna metoda uczenia matematyki i programowania. Wykorzystujemy do tego celu gry i zabawki edukacyjne, są one jednak tylko narzędziami, dzięki któremu uczestnicy mają okazję zmierzyć się z trudnymi, ale jakże emocjonującymi zadaniami kształtującymi intelekt i charakter.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

[FM_form id="1"]