fbpx

TWORZENIE GIER: ferie stacjonarne 2022

Zimowe zajęcia dla dzieci z tworzeniem gier w Roblox

Zima w Mindcloud to 5 dniowy wypoczynek w mieście dla dzieci 9-13 lat. Realizujemy całodniowe zajęcia pod okiem doświadczonej kadry.

Codziennie wspólnie tworzymy gry w Roblox Studio (1,5h) – pod okiem naszego trenera uczestnicy stworzą swoje gry platformowe 3D w prostym języku Lua. Uczestnicy będą korzystać zarówno z gotowych elementów, z których skomponują podstawową plansze jak i zaprojektujemy własne modele do gier.

Roblox to gra uwielbiana przez młodych fanów Minecraft!

W ramach  programu dla naszych uczestników przygotowaliśmy szereg dodatkowych aktywności edukacyjnych (np. programowanie płytek Micro:bit) oraz będą uczestniczyć w aktywnościach bez komputera (wyjścia, integracja). Każdy ośrodek Mindcloud realizuje wybrane scenariusze opracowane przez naszych ekspertów edukacyjnych.

Szczegóły programu dla Twojego miasta znajdziesz po wybraniu produktu.

Po szczegóły kliknij w konkretny termin w dziale zapisy na dole strony.

Co otrzymujesz w cenie ferii?

5 pełnych dni opieki + wyżywienie + materiały + ubezpieczenie,

? wypoczynek zgłaszamy jest do Kuratorium Oświaty,

? turnus to 5 całych dni wspólnej zabawy i nauki,

? tworzymy małe grupy – do 20 osób – dzięki temu możemy w pełni zaangażować wszystkich uczniów i przestrzegać zasad bezpieczeństwa sanitarnego,

? na naszych uczestników czekają autorskie projekty programistyczne. Nasza kadra przygotowała wiele przygód i niespodzianek!

? Na półkoloniach w trakcie dnia realizujemy zajęcia przy komputerze (ok. 3h), zajęcia plastyczne, techniczne i sportowe. Szczegółowy program półkolonii jest dostępny po wybraniu lokalizacji ich realizacji.

półkolonie są prowadzone przez trenerów MindCloud z uprawnieniami wychowawcy pod okiem kierownika wypoczynku,

? nasi prowadzący to pasjonaci gier i programowania a jednocześnie doświadczeni prowadzący.

? program zajęć został przygotowany przez Microsoft Innovative Educator – jesteśmy jedynym w Polsce partnerem Microsoft dla Edukacji.

GWARANCJA JAKOŚCI

MindCloud to jedyny w Polsce partner Microsoft w zakresie Minecraft dla Edukacji.

microsoft-global-training-partner

Zapisy na Ferie

Każdy ośrodek Mindcloud może organizować półkolonie i warsztaty nieco inaczej.

Żeby zobaczyć szczegóły, wybierz interesujący Cię termin poniżej.

Filter Products No products found!
Zajęcia
Lokalizacja

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Nie pasuje Ci żaden z tematów lub ferie nie są realizowane w Twoim mieście? Sprawdź nasze ferie online lub umów się na zajęcia indywidualne.

ZASADY REZERWACJI MIEJSCA

Kursy startują po uzbieraniu grupy minimum uczestników!
Informacje ze szczegółami technicznymi i harmonogramem otrzymacie mailowo.

Zapisując się przez stronę wpłacasz zaliczkę, rezerwuje ona udział dziecka w warsztatach – pozostałą kwotę płatności rozliczasz do rozpoczęcia turnusu. Możesz odwołać swoją rezerwację w ciągu 14 dni– zwrócimy Ci Twoją zaliczkę, jeżeli zajęcia jeszcze się nie rozpoczęły.

DLACZEGO NAUKA POPRZEZ GRY?

Podstawy Programowania

Najnowsze badania prowadzone przez Interactive Software Federation of Europe pokazują, że ¾ dzieci w wieku 6-15 lat to aktywni gracze. Gry, podobnie jak literatura, film i telewizja są nieodłącznym elementem życia kulturalnego współczesnych ludzi.

Zalecenia specjalistów, podkreślają że kwestią kluczową nie jest zły dobór czasu przed ekranem, a treści które wtedy dostarczamy dzieciom – badacze dostrzegają różnice między pasywnym spędzaniem czasu przed monitorem (np. oglądanie filmików), a interaktywną konsumpcją (np. graniem) czy tworzeniem treści (np. cyfrowa twórczość) lub czasem na komunikację.

Zajęcia MindCloud pozwalają odkryć kreatywną i edukacyjną stronę gier – uczymy poprzez zabawę. Jesteśmy ekspertami w wykorzystaniu Minecraft w nauczaniu.

 

KIM JESTEŚMY? MISJA EDUKACYJNA MINDCLOUD

Nasz zespół to zarówno pedagodzy, jak i programiści. Zajęcia z programowania dla dzieci w grupach powyżej 6 uczestników prowadzi dwóch trenerów – dbamy o to, aby każdemu dziecku poświęcić maksimum uwagi i pomóc w nauce programowania.

Jesteśmy jedną z największych szkół programowania dla dzieci w Polsce.

MindCloud to wynik naszej fascynacji dydaktyką, nowymi technologiami i innowacjami w edukacji. Programy zajęć tworzy specjalistka metodyczna Minecraft Microsoft dla Edukacji. Warsztaty z programowania dla dzieci MindCloud to autorska i innowacyjna metoda uczenia matematyki i programowania. Wykorzystujemy do tego celu gry i zabawki edukacyjne, są one jednak tylko narzędziami, dzięki któremu uczestnicy mają okazję zmierzyć się z trudnymi, ale jakże emocjonującymi zadaniami kształtującymi intelekt i charakter.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

[FM_form id="1"]