Półkolonie

całodniowe zajęcia wakacyjne dla dzieci 6-12 lat

Jak przebiegają półkolonie? Co zapewniamy? Informacje organizacyjne

Każdy ze scenariuszy półkolonii realizujemy w trybie pięciodniowym od poniedziałku do piątku. Zapewniamy całodzienną opiekę pod okiem doświadczonych instruktorów (uprawnienia wychowawców kolonijnych). Pracujemy w kameralnych grupach.

W trakcie dnia realizujemy zajęcia przy komputerze (ok. 1,5h), zajęcia plastyczno-techniczne oraz wyjścia na różnorodne atrakcje sportowe i kulturalne. Szczegółowy program półkolonii jest dostępny po wybraniu lokalizacji ich realizacji.

W trakcie półkolonii zapewniamy wyżywienie. Nasi uczestnicy są ubezpieczeni. Półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.

Scenariusz I: Minecraft Tropikalna Wyspa

Podczas tegorocznych wakacji odwiedzimy Tropikalną Wyspę, gdzie szalony naukowiec prowadzi tajemnicze eksperymenty. Będziemy żeglować, rozbijać namioty i tworzyć kurorty wakacyjne przy użyciu ciekawych modyfikacji do Minecrafta.

Przygotowaliśmy też liczne zadania plastyczne w tropikalnym klimacie – m.in. zbudujemy gigantyczną rafę koralową i zorganizujemy wyścigi łódek!

Scenariusz II: Lato młodych YouTuberów

Na zajęciach z YouTube poznamy podstawy montażu, stworzymy własne animacje poklatkowe i będziemy bawić się w studio telewizyjne z użyciem greensceen.

Dodatkowo każdego dnia przygotowaliśmy wyzwania techniczne, które pozwolą odkryć w sobie pasję młodego inżyniera – będziemy budować mosty, konstruować katapulty i bawić się elektroniką.

Zapisy

Szczegółowy program półkolonii, miejsce realizacji oraz ceny znajdziesz po wybraniu interesującej Cię lokalizacji.

Filter Products Showing all 16 results
Zajęcia
Lokalizacja

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie MINDCLOUD Justyna Płatek, ul. A. German 18, 01-794 Warszawa, NIP: 7393679586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z MindCloud. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.