Półkolonie

całodniowe zajęcia wakacyjne dla dzieci 6-12 lat

Jak przebiegają półkolonie? Co zapewniamy? Informacje organizacyjne

Każdy ze scenariuszy półkolonii realizujemy w trybie pięciodniowym od poniedziałku do piątku. Zapewniamy całodzienną opiekę pod okiem doświadczonych instruktorów (uprawnienia wychowawców kolonijnych). Pracujemy w kameralnych grupach.

W trakcie dnia realizujemy zajęcia przy komputerze (ok. 1,5h), zajęcia plastyczno-techniczne oraz wyjścia na różnorodne atrakcje sportowe i kulturalne. Szczegółowy program półkolonii jest dostępny po wybraniu lokalizacji ich realizacji.

W trakcie półkolonii zapewniamy wyżywienie. Nasi uczestnicy są ubezpieczeni. Półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.

Scenariusz I: Minecraft Tropikalna Wyspa

Podczas tegorocznych wakacji odwiedzimy Tropikalną Wyspę, gdzie szalony naukowiec prowadzi tajemnicze eksperymenty. Będziemy żeglować, rozbijać namioty i tworzyć kurorty wakacyjne przy użyciu ciekawych modyfikacji do Minecrafta.

Przygotowaliśmy też liczne zadania plastyczne w tropikalnym klimacie – m.in. zbudujemy gigantyczną rafę koralową i zorganizujemy wyścigi łódek!

Scenariusz II: Lato młodych YouTuberów

Na zajęciach z YouTube poznamy podstawy montażu, stworzymy własne animacje poklatkowe i będziemy bawić się w studio telewizyjne z użyciem greensceen.

Dodatkowo każdego dnia przygotowaliśmy wyzwania techniczne, które pozwolą odkryć w sobie pasję młodego inżyniera – będziemy budować mosty, konstruować katapulty i bawić się elektroniką.

Zapisy

Szczegółowy program półkolonii, miejsce realizacji oraz ceny znajdziesz po wybraniu interesującej Cię lokalizacji.

Filter Products No products found!
Zajęcia
Lokalizacja

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie MINDCLOUD Justyna Płatek, ul. A. German 18, 01-794 Warszawa, NIP: 7393679586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z MindCloud. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.