fbpx

Półkolonie w Warszawie – dlaczego warto z nich skorzystać?

Pocovidowa (oby!) rzeczywistość nie daje wielu możliwości spędzenia czasu z dziećmi. Wyjazdy zagraniczne nadal są ograniczone, a rezerwacja hotelu w Polsce w korzystnej cenie i odpowiednim terminie praktycznie graniczy z cudem. Z tego względu warto postawić na półkolonie w Warszawie. W tym tekście przeczytasz o wakacyjnych zajęciach, których podstawą jest nauka kodowania dla dzieci.

Rozrywka wakacyjna taka jak półkolonie popularna jest od wielu lat. Dzieci uczestniczące w takich zajęciach nie wyjeżdżają z domu, a przychodzą jedynie na dany okres pod opiekę wykwalifikowanych nauczycieli. Nowoczesne półkolonie to nie tylko czas zabawy, ale również nauki – takiej, która nie nudzi się dzieciom, a jednocześnie jest bardzo cenna w kontekście przyszłości.

Programowanie dla dzieci – najlepszy sposób na spędzenie czasu

Wakacje przy komputerze? To… dobry pomysł! Byle spędzony przy monitorze czas był owocny i mógł pomóc dziecku w rozwoju. Nauka kodowania dla dzieci jest właśnie takim sposobem spędzenia czasu, który z pewnością przypadnie młodym ludziom do gustu. Półkolonie w Warszawie z programowaniem pomogą dzieciom i nastolatkom w przyswojeniu podstaw programowania i rozwijaniu swojej pasji w przyszłości.

Dzieci odbywają kurs w świecie gry Minecraft. To znany wszędzie tytuł zaprojektowany przez szwedzkich programistów, który przyciągnął miliony graczy na całym świecie. Poza walorami rozrywkowymi, Minecraft umożliwia też korzystanie z dodatkowych modyfikacji i wprowadzania własnych do gier – wystarczy je tylko… napisać!

To świetna rozrywka na wakacje i sposób na życie

Programiści to jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów na świecie. Cieszą się uznaniem i mają zapewnioną pracę na wiele lat. Właśnie od półkolonii takich jak programowanie dla dzieci w Minecraft nastolatek czy młodsze dziecko może zacząć swoją przygodę z kodowaniem.  A pasję warto zaszczepić dzieciom już od najmłodszych lat życia!

Nauka kodowania dla dzieci będzie wspaniałą alternatywą dla przesiadywania w domu i grania w gry. Dziecko pozna zasady kodowania, będzie potrafiło samemu stworzyć nowe części gry, nauczy się współzawodnictwa, zdrowej rywalizacji i współpracy z innymi. Do tego będzie bardzo zadowolone ze spędzonego czasu, bo praktycznie cały czas będzie uczestniczyło w świecie ulubionego bohatera z gier. Co więcej, półkolonie z Minecraft to dla dzieci okazja do poznania grupy nowych znajomych! Być może będą szansą na nowe przyjaźnie na kolejne lata i wspólne rozwijanie pasji jaką jest programowanie.

Półkolonie w Warszawie, które dadzą pozytywy w przyszłości

Warto już teraz zastanowić się nad posłaniem dziecka na zajęcia z programowania. Podczas zajęć wykwalifikowana i doświadczona kadra pomoże najmłodszemu w opanowaniu podstaw kodowania. Młodsze dzieci będą mogły brać udział w specjalnych misjach Minecraft, natomiast starsi stworzą modyfikacje gry, które później mogą wykorzystać w rozgrywkach.

Prowadzone przez nas zajęcia przeznaczone są dla szerokiej grupy dzieci – od 4 do 14 lat. Prowadzimy zarówno zajęcia stacjonarne, na miejscu (w Warszawie), jak i zajęcia online dla szerokiej grupy odbiorców, podzielonej na małe grupy z którymi dużo efektywniej się pracuje. Jesteśmy certyfikowaną i w pełni profesjonalną organizacją, która od wielu lat uczy dzieci programowania, traktując naszą pracę jak ogromną misję.

Nie tylko w Warszawie!

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zapisaniem dzieci na organizowane przez nas kursy kodowania, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania, wątpliwości i wyjaśnimy nurtujące kwestie. Co ważne, jesteśmy dostępni praktycznie dla dzieci w całej Polsce dzięki zdalnej formie prowadzenia zajęć. Pomożemy w przygotowaniu sprzętu komputerowego do kursu. Jeżeli wolicie, aby Wasze dzieci spotykały się na zajęciach na miejscu, to planujemy uruchomienie kursów nie tylko w stolicy, ale również w Siedlcach czy Katowicach. Dzięki temu każde dziecko znajdzie coś dla siebie, rozwijając swoją osobowość na każdym szczeblu!