fbpx

Aplikacje, gry i narzędzia do nauki zdalnej

W ramach kampanii Granie Nauczanie przygotowaliśmy dla Was wydanie specjalne e-book’a z pomysłami na naukę w domu, które możecie śmiało wykorzystać do potrzeb nauczanego przedmiotu lub rozszerzenia zainteresowań dziecka.

 

W czasie, kiedy wszyscy poszukują wartościowych i łatwo dostępnych narzędzi oraz treści do wykorzystania w nauczaniu zdalnym oddajemy w Wasze ręce krótkie zestawienie najciekawszych naszym zdaniem i najprostszych w obsłudze rozwiązań edukacyjnych. W darmowym fragmencie e-booka podrzucamy linki do zasobów dostępnych w sieci, które przydadzą się zarówno nauczycielom jak i rodzicom. Są to zarówno lektury, jak i muzea, galerie, ośrodki naukowe i szereg innych interesujących przekazów multimedialnych.

 

Granie Nauczanie

E-book z narzędziami do nauki zdalnej to część kampanii edukacyjnej Granie Nauczanie realizowanej przez Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego oraz Ogólnopolską Szkołę Programowania dla Dzieci MindCloud. W ramach projektu przekazujemy rodzicom i nauczycielom pakiet materiałów zawierający informacje dotyczące właściwego wyboru gier dla dzieci i nastolatków, jak również broszury, aplikacje i scenariusze zajęć dot. nowoczesnych form edukacji.
Granie Nauczanie to kampania otwarta i bezpłatna, można do niej dołączyć w każdym momencie wypełniając formularz: https://mindcloud.pl/granienauczanie/.

Przez cały 2020 rok , raz w miesiącu otrzymujecie kolejną część naszego e-booka oraz macie dostęp do społeczności FB dla edukatorów i rodziców zainteresowanych edukacją cyfrową.

 

E-book do pobrania

Nauka zdalna: aplikacje, gry i narzędzia dla nauczycieli