fbpx
konwersacyjny kurs angielskiego

Gaming English

Nauka języka dla dzieci, które uwielbiają gry

Gry komputerowe to temat, na który dzieci chcą rozmawiać – także w języku angielskim.

Gdy uczeń ma wewnętrzną motywacje do korzystania z języka obcego, nauka staje się przyjemnością.

 

Konwersacyjne zajęcia językowe dla dzieci w MindCloud to nauka poprzez gry, z wykorzystaniem nowych technologii i ze zwróceniem szczególnej uwagi na pasje i potrzeby naszych uczniów. Stawiamy na komunikację i praktykę.

Kurs został opracowany przez pedagogów i metodyków-anglistów. Specjalizujemy się w wykorzystaniu gier w edukacji – poprzez przygotowane na każde zajęcia misje edukacyjne rozbudzamy potencjał i możliwości językowe naszych uczniów.

Wybierz kurs dla swojego dziecka

Kurs grupowy

dla dzieci 8-11 lat

gaming english logo

Zajęcia roczne (26 spotkań po 1,5h) dla dzieci, które uczą się języka ok. 2-3 lata. Rozbudowywanie zasobu słownictwa i przełamywanie pierwszych lodów komunikacyjnych. Komunikacja na zajęciach odbywa się w języku angielskim!

Kurs indywidualny online

dla dzieci 8-88 lat 😉

gaming english logo

Zajęcia indywidualne w trybie bez zobowiązań – cotygodniowe spotkania z lektorem. Dostosowanie trudności materiału oraz godzin kursu do potrzeb danego uczestnika.

Ty wybierasz dzień i godzinę spotkań online z naszym trenerem.

Tak wyglądają zajęcia dla dzieci w MindCloud

Dlaczego my?

Mój syn chodzi już na kolejne zajęcia, z których jest również tak samo zadowolony ? Nowatorskie i idealnie trafione lekcje nauki angielskiego poprzez granie Gaming English w naszej opinii są rewelacyjne i przynoszą efekty? Sprawdzona i zawsze pomocna kadra to kolejne atuty! Polecamy.

Wiem, że Michał uczy się w bezpieczny sposób korzystać z sieci i z gier. A to dla mnie ważne.

Mindcloud znalazł idealne połączenie: gra służy do nauki. Zajęcia są bardzo atrakcyjne dla dzieci (syn je uwielbia!)

Zajęcia w MindCloud to spełnienie marzeń mojego syna. Najlepiej jakby zajęcia były codziennie przez siedem dni w tygodniu a nawet w święta:). Już pytał instruktora kiedy można zapisywać się na nowy semestr! Cieszę się, że może uczyć się i jednocześnie rozwijać swoje pasje.

MindCloud to przede wszystkim niesamowici prowadzący. Doskonale przygotowani do pracy z dziećmi, z ogromnymi pokładami cierpliwości i życzliwości.

microsoft-global-training-partner

Najlepsi w Polsce

Nasz główny metodyk to certyfikowany Microsoft Innovative Educator Expert, zdobyliśmy nagrody w konkursach Innovation 2017 oraz Nakręć się na biznes. Realizowaliśmy projekty edukacyjne m.in. dla Ministerstwa Cyfryzacji. Jesteśmy jedynymi w Polsce partnerami twórców gry Stardew Valley, w oparciu o którą realizujemy kursy.

Wysoka jakość nauczania

Zajęcia realizujemy w grupach dla max. 12 uczestników. Prowadzi je dwóch trenerów. Możemy poświęcić maksimum uwagi Twojemu dziecku. Dostosowujemy trudność zadań do poziomu ucznia. Metodyka Gaming English jest w całości opracowana i przetestowana przez nasz zespół.

Materiały dla uczniów

Każdemu uczestnikowi zapewniamy podręcznik z ćwiczeniami, segregator, upominki i dyplomy. Do każdych zajęć przygotowaliśmy także materiały online dla chętnych do samodzielnej pracy domu.

Certyfikowani trenerzy

Aby zostać trenerem MindCloud trenerzy muszą przejść szkolenie i zaliczyć test wiedzy, są sprawdzani także pod kątem umiejętności pedagogicznych. Wśród naszej kadry znajdziecie także native-speakerów i obcokrajowców.

Bezpieczeństwo

Możesz wypowiedzieć umowę, możesz "odrobić" zajęcia, na których nie było Twoje dziecko, możesz bezpłatnie sprawdzić jak uczymy na zajęciach pokazowych - wiemy, że robimy świetną robotę i dajemy Ci wszystkie gwarancje najwyższej jakości usługi edukacyjnej

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

[FM_form id="1"]

O naszych działaniach dowiesz się więcej z artykułów:

Realizowaliśmy projekty edukacyjne między innymi dla: