fbpx

Myślisz o założeniu własnej firmy edukacyjnej?

MindCloud to system franczyzowy pozwalający Ci na stworzenie własnej szkoły programowania dla dzieci.

 

Ty prowadzisz biznes.

My dostarczamy scenariusze zajęć i wsparcie realizacyjne.

 

mc_logo

Kto może przystąpić?

Do współpracy franczyzowej zapraszamy osoby, które myślą o założeniu własnego biznesu lub już prowadzą szkołę zajęć pozalekcyjnych i chcą poszerzyć swoją ofertę o kursy programowania. Jeśli chcesz zacząć przygodę jako przedsiębiorca ważna dla nas będzie Twoja motywacja oraz dotychczasowe doświadczenia zawodowe (znajomość branży edukacyjnej lub podstaw programowania).

Do rozpoczęcia biznesu będziesz potrzebować komputerów, lokalu, kadry oraz intensywnej pracy promocyjnej w swoim regionie.

Jak Ci pomożemy?

MindCloud to gotowe scenariusze zajęć i materiały edukacyjne do wykorzystania w Twojej szkole programowania. Szkolimy Ciebie i Twoją kadrę. Przekazujemy Ci know-how jak pozyskać i utrzymać klienta, udostępniamy materiały graficzne, stronę internetową oraz wspieramy w promocji i rekrutacji kadry. Jednocześnie szanujemy Twoją autonomię jako osoby prowadzącej własny biznes. Na każdym etapie możesz korzystać z naszych konsultacji merytorycznych.

Dlaczego franczyza?

Franczyza to biznes oparty o model, który przetestował ktoś inny. Wypracowaliśmy rozwiązania, których teraz Ty możesz używać jako sprawdzoną ścieżkę prowadzenia firmy – zwiększa to szanse powodzenia Twojego biznesu. Jesteśmy grupą przedsiębiorców, którzy wspierają się, motywują do działania i pomagają w trudnych momentach. Franczyza to także oparcie o silną ogólnopolską markę, uwiarygadnia Cię to na rynku lokalnym.

Jak wejść do systemu?

Jeśli interesuje Cię współpraca z MindCloud to chętnie przedstawimy Ci szczegóły wejścia do systemu podczas rozmowy telefonicznej, a następnie zaprosimy na wizję lokalną zajęć w Warszawie. Sprawdzisz jak wyglądają nasze kursy, jak pracują trenerzy i jak reagują dzieci. Zadecydujesz czy to biznes dla Ciebie. Co roku w sierpniu szkolimy nowych franczyzobiorców i ich kadrę. Twoja szkoła programowania może wystartować w najbliższym roku szkolnym.

KIM JESTEŚMY?

MindCloud to sieć franczyzowa zrzeszająca ponad 15 miast w całej Polsce.

Nasz główny produkt to kursy programowania dla dzieci w oparciu o grę Minecraft, w ofercie mamy także inne zajęcia z wykorzystaniem komputera jako narzędzia nauki – Akademię Youtube i kurs językowy Gaming English. Wszystkie zajęcia dla dzieci realizujemy w trybie rocznym, raz w tygodniu po 1,5 godziny. Kursanci mogą kontynuować przygodę z kodowaniem na kolejnych poziomach trudności – pozwala to na utrzymanie klienta przez kolejne lata prowadzenia szkoły. Naszą główną grupą odbiorców są dzieci w wieku 6-12 lat i ich rodzice.

Dbamy o wysoką jakość merytoryczną oraz dydaktyczną przygotowanych kursów. Właścicielką i głównym metodykiem MindCloud jest Justyna Płatek – Microsoft Innovation Education Expert. Wśród sieci franczyzowej wyróżnia nas partnerska postawa wobec zrzeszonych przedsiębiorców i ciągłe poszerzanie palety kursów o innowacyjne scenariusze zajęć, których nie posiada konkurencja.

kurs programowania dla dzieci

UWAGA! W chwili obecnej nie rekrutujemy nowych ośrodków franczyzowych.