fbpx

Ferie Zimowe 2019

Nasze propozycje na spędzenie ferii

Całodniowe zajęcia dla dzieci

żarówka

Jak przebiegają półkolonie? Co zapewniamy? Informacje organizacyjne

Każdy ze scenariuszy półkolonii realizujemy w trybie pięciodniowym od poniedziałku do piątku. Zapewniamy całodzienną opiekę pod okiem doświadczonych instruktorów (uprawnienia wychowawców kolonijnych). Pracujemy w kameralnych grupach.

W trakcie dnia realizujemy zajęcia przy komputerze (ok. 1,5h), zajęcia plastyczno-techniczne oraz wyjścia na różnorodne atrakcje sportowe i kulturalne. Szczegółowy program półkolonii jest dostępny po wybraniu lokalizacji ich realizacji.

W trakcie półkolonii zapewniamy wyżywienie. Nasi uczestnicy są ubezpieczeni. Półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.

kurs-ikona-polkolonie-lab

SCENARIUSZ I: Laboratorium Minecraft

Zapraszamy do „Laboratorium Minecraft” gdzie będziemy przeprowadzać eksperymenty fizyczno-chemiczne, bawić się elektroniką, wybiegać wiedzą w kosmos, konstruować pojazdy czy poznawać właściwości wody.

W Minecraft’cie z kolei będziemy robić podobne aktywności jednak przy użyciu wielu modyfikacji do gry.

kursy-ikona-polkolonie-yt

SCENARIUSZ II: Montażyści YouTube

Na zajęciach z YouTube poznamy podstawy montażu, stworzymy własne animacje poklatkowe i będziemy bawić się w studio telewizyjne z użyciem greensceen.

Dodatkowo każdego dnia przygotowaliśmy wyzwania techniczne, które pozwolą odkryć w sobie pasję młodego inżyniera – będziemy budować mosty, konstruować katapulty i bawić się elektroniką.

Mini Warsztaty 3-godzinne dla dzieci

kursy-ikona-warsztaty

SCENARIUSZ I: Laboratorium Minecraft

Zapraszamy na zajęcia Laboratorium Minecraft – warsztaty, które odbędą się w formie 5 spotkań po 3h każde.

Podczas tegorocznych ferii zimowych będziemy odkrywać świat nauki starając się nim zaciekawić najmłodszych. Będziemy przeprowadzać eksperymenty fizyczno – chemiczne, bawić się elektroniką, wybiegać wiedzą w kosmos, konstruować pojazdy czy poznawać właściwości wody.
Będziemy używać różnych modyfikacji do Minecrafta, żeby zgłębiać ciekawość dzieci w różnych dziedzinach nauki
, a jednocześnie świetnie się przy tym bawić.

logo półkolonie lm & ge

Scenariusz II: Gaming English & Laboratorium Minecraft

Na tych warsztatach będziemy uczyć się angielskiego dzięki innowacyjnej metodzie Learncraft – nauki angielskiego przez granie w gry komputerowe. Pełen opis LearnCraft znajduje się tutaj.

Będziemy też używać różnych modyfikacji do Minecrafta, żeby zgłębiać ciekawość dzieci w różnych dziedzinach nauki, a jednocześnie świetnie się przy tym bawić.

Warsztaty w formie 5 spotkań po 3h każde realizowane tylko w ośrodku Warszawskim.

Zapisy

Szczegółowy program półkolonii, miejsce realizacji oraz ceny znajdziesz po wybraniu interesującej Cię lokalizacji.

Filter Products No products found!
Zajęcia
Lokalizacja

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

[FM_form id="1"]