fbpx

Ferie stacjonarne 2021

całodzienne zajęcia dla dzieci 8-13 lat

SCENARIUSZE FERII DO WYBORU:

FERIE DLA DZIECI 7-10 lat:

Minecraft Śnieżna Przygoda & Programowanie

🔹🔹🔹

Kliknij tutaj, żeby rozwinąć opis tego scenariusza

🔹

🔹 w grze Minecraft zmierzymy się z Królową Śniegu, odszukamy Yeti i przekonamy się o jego wyjątkowości, pomożemy w odbudowie śnieżnej wioski. Poddamy recyklingowi stare maszyny w rafinerii ropy  i stworzymy w ich miejscu ogromny, barwny park!

🔹będziemy uczyć się podstaw programowania w prostym języku blokowym,

🔹 będziemy grali na serwerach tworzonych i administrowanych przez nas. Zabawa będzie przednia i bezpieczna!

🔹 grupa będzie liczyć tylko 12 osób – dzięki temu będzie kameralnie a trener będzie w stanie pracować z każdą osobą indywidualnie w razie potrzeby,

🔹 zapewnimy najwyższe standardy sanitarne!

Tak wyglądają zajęcia:

FERIE DLA DZIECI 10-13 lat:

Programowanie Gier i Modów

🔹🔹🔹

Kliknij tutaj, żeby rozwinąć opis tego scenariusza

🔹

🔹 na zajęciach stworzymy własną grę w programie Game Maker – zapoznamy się z różnymi rodzajami gier i stworzymy własną grę typu strzelanka,

🔹 zmienimy też grę Minecraft – będziemy nie tylko wgrywać modyfikacje, ale też je tworzyć! Poznamy rozbudowany edytor modów do Minecrafta i odkryjemy wszystkie jego zakamarki ucząc się, jak dodawać do gry wszystko, czego chcemy. Jeżeli poznaliście już wszystkie tajniki Minecrafta, to teraz zacznijcie go współtworzyć!

🔹 wspólnie będziemy grać na prywatnym serwerze Minecraft, gdzie stworzymy wyjątkową wioskę i razem zmierzymy się z zadaniami grupowymi,

🔹 grupa będzie liczyć tylko 12 osób – dzięki temu będzie kameralnie a trener będzie w stanie pracować z każdą osobą indywidualnie w razie potrzeby,

🔹 zapewnimy najwyższe standardy sanitarne.

Tak wyglądają zajęcia:

Nie pasuje Ci żaden z tematów lub ferie nie są realizowane w Twoim mieście? Sprawdź nasze ferie online lub umów się na zajęcia indywidualne.

Co otrzymujesz w cenie ferii?

5 pełnych dni opieki + wyżywienie + materiały +ubezpieczenie,

🔹 wypoczynek zgłaszamy jest do Kuratorium Oświaty,

🔹 turnus to 5 całych dni wspólnej zabawy i nauki,

🔹 tworzymy małe grupy – do 12 osób – dzięki temu możemy w pełni zaangażować wszystkich uczniów i przestrzegać zasad bezpieczeństwa sanitarnego,

🔹 na naszych uczestników czekają autorskie, fabularyzowane mapy edukacyjne w grze Minecraft oraz projekty programistyczne. Nasza kadra przygotowała wiele przygód i niespodzianek!

🔹 Na półkoloniach w trakcie dnia realizujemy zajęcia przy komputerze (ok. 3h), zajęcia plastyczne, techniczne i sportowe. Szczegółowy program półkolonii jest dostępny po wybraniu lokalizacji ich realizacji.

🔹  półkolonie są prowadzone przez trenerów MindCloud z uprawnieniami wychowawcy pod okiem kierownika wypoczynku,

🔹 nasi prowadzący to pasjonaci Minecrafta i programowania a jednocześnie doświadczeni prowadzący.

🔹 program zajęć został przygotowany przez Microsoft Innovative Educator – jesteśmy jedynym w Polsce partnerem Microsoft dla Edukacji.

GWARANCJA JAKOŚCI

MindCloud to jedyny w Polsce partner Microsoft w zakresie Minecraft dla Edukacji.

microsoft-global-training-partner

Zapisy na Ferie

Każdy ośrodek Mindcloud może organizować półkolonie i warsztaty nieco inaczej.

Żeby zobaczyć szczegóły, wybierz interesujący Cię termin poniżej.

Filter Products No products found!
Zajęcia
Lokalizacja

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

ZASADY REZERWACJI MIEJSCA

Kursy startują po uzbieraniu grupy minimum uczestników!
Informacje ze szczegółami technicznymi i harmonogramem otrzymacie mailowo.

Zapisując się przez stronę wpłacasz zaliczkę, rezerwuje ona udział dziecka w warsztatach – pozostałą kwotę płatności rozliczasz do rozpoczęcia turnusu. Możesz odwołać swoją rezerwację w ciągu 14 dni, . – zwrócimy Ci Twoją zaliczkę, jeżeli zajęcia jeszcze się nie rozpoczęły.

DLACZEGO NAUKA POPRZEZ GRY?

Podstawy Programowania

Najnowsze badania prowadzone przez Interactive Software Federation of Europe pokazują, że ¾ dzieci w wieku 6-15 lat to aktywni gracze. Gry, podobnie jak literatura, film i telewizja są nieodłącznym elementem życia kulturalnego współczesnych ludzi.

Zalecenia specjalistów, podkreślają że kwestią kluczową nie jest zły dobór czasu przed ekranem, a treści które wtedy dostarczamy dzieciom – badacze dostrzegają różnice między pasywnym spędzaniem czasu przed monitorem (np. oglądanie filmików), a interaktywną konsumpcją (np. graniem) czy tworzeniem treści (np. cyfrowa twórczość) lub czasem na komunikację.

Zajęcia MindCloud pozwalają odkryć kreatywną i edukacyjną stronę gier – uczymy poprzez zabawę. Jesteśmy ekspertami w wykorzystaniu Minecraft w nauczaniu.

 

KIM JESTEŚMY? MISJA EDUKACYJNA MINDCLOUD

Nasz zespół to zarówno pedagodzy, jak i programiści. Zajęcia z programowania dla dzieci w grupach powyżej 6 uczestników prowadzi dwóch trenerów – dbamy o to, aby każdemu dziecku poświęcić maksimum uwagi i pomóc w nauce programowania.

Jesteśmy jedną z największych szkół programowania dla dzieci w Polsce.

MindCloud to wynik naszej fascynacji dydaktyką, nowymi technologiami i innowacjami w edukacji. Programy zajęć tworzy specjalistka metodyczna Minecraft Microsoft dla Edukacji. Warsztaty z programowania dla dzieci MindCloud to autorska i innowacyjna metoda uczenia matematyki i programowania. Wykorzystujemy do tego celu gry i zabawki edukacyjne, są one jednak tylko narzędziami, dzięki któremu uczestnicy mają okazję zmierzyć się z trudnymi, ale jakże emocjonującymi zadaniami kształtującymi intelekt i charakter.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie MINDCLOUD Justyna Płatek, ul. A. German 18, 01-794 Warszawa, NIP: 7393679586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z MindCloud. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.