fbpx

EduCraft

ogólnorozwojowe indywidualne zajęcia w świecie gry Minecraft dla dzieci w wieku 5-6 lat

666666666

Bezpieczne i przyjazne wprowadzenie w świat cyfrowy - edukacyjne zajęcia z naszym trenerem

Czego uczymy na tym kursie?

Trener i uczeń spotykają się na żywo podczas zajęć online.

Program zajęć łączy w sobie zabawę z rozwojem motoryki, logicznego i przestrzennego myślenia, podstawami matematyki. Bazując na fabularyzowanych, angażujących mapach uczniowie będą mierzyć się z zadaniami dotyczącymi między innymi takich tematów jak cyfry i liczby, figury, kształty, litery czy zbiory. Prowadzący na bieżąco dopasowuje treść zajęć, żeby były jak najbardziej angażujące i rozwojowe dla dziecka.

Jak uczymy przy pomocy gry Minecraft?

W czasie zajęć uczeń rozwiązuje interaktywny quiz nawiązujący do poruszanego na danym spotkaniu tematu oraz wspólnie z trenerem wykonuje zadania w grze Minecraft. Na zajęciach trener gra razem z dzieckiem prowadząc je przez przygody i pomagając w wyzwaniach.

Na dzieci czekają przyjemne zadania związane z matematyką i kodowaniem, spotkają się również z wyzwaniami zręcznościowymi i budowlanymi. A wszystko to  prowadzone w miłej atmosferze wspólnej zabawy.

Co jest potrzebne aby uczestniczyć w kursie?

Aby Twoje dziecko uczestniczyło w zajęciach potrzebuje dostępu do komputera, na którym uruchomi grę Minecraft, wyposażonego w mikrofon i słuchawki lub głośniki oraz stabilnego połączenia z internetem.

Zapewniamy wsparcie techniczne przed zajęciami i dostęp do oprogramowania. Jeśli nie masz pewności czy Twój komputer jest odpowiedni do zajęć – napisz do nas na biuro@mindcloud.pl

Dla kogo jest przeznaczony ten kurs?

Zajęcia EduCraft przeznaczone są dla dzieci, które umieją liczyć do 10. EduCraft uatrakcyjni pracę w przedszkolu lub ułatwi start w zerówce czy w pierwszej klasie.

Żeby zobaczyć na czym polegają zajęcia i jak dziecko się w nich odnajduje, spotkaj się z naszym trenerem na bezpłatnej lekcji próbnej!

Bezpłatna lekcja próbna? Wiadomo!

Zostaw nam wiadomość przez poniższy formularz - odezwiemy się żeby umówić termin!

Cena kursu

Zajęcia EduCraft trwają po 50 minut, koszt jednej lekcji to 80 zł.
Rozliczamy się pod koniec miesiąca za zrealizowane lekcje.
A jeżeli coś Wam wyskoczy, to lekcję można zawsze odwołać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Prowadząca

Z kim będziecie mieć zajęcia?

Ewa Rajchert - z wykształcenia pedagog twórczości i arteterapeuta. Jej pasją są różnego rodzaju działania twórcze, w szczególności plastyczne. Uwielbia zwierzęta i naturę, otacza się nimi, gdy tylko może. Podczas zajęć, daje dzieciom twórczą przestrzeń na rozwój kreatywności. Z dziećmi pracuje od prawie dekady.

GWARANCJA JAKOŚCI

MindCloud to jedyny w Polsce partner Microsoft w zakresie Minecraft dla Edukacji.

microsoft-global-training-partner

Zapisz się na zajęcia!

Jesteście po lekcji pokazowej albo chcecie od razu zarezerwować termin? No to hop!

EduCraft (5-6 lat) – Indywidualne lekcje online

Pełna cena zajęć: 80 zł

Trener i uczeń spotykają się online (np. Skype) na 50 minut lekcji, podczas której uczą się podstaw programowania w Minecraft lub tworzenia własnych gier. Poziom trudności zawsze dostosowujemy do możliwości ucznia. Spotkania online realizujemy w formule 1 na 1 lub jeśli wolisz 1 na 2  – dzięki temu możemy poświęcić maksimum czasu Twojemu dziecku.

Zaliczka pokrywa pierwsze zajęcia. Kolejne spotkania rozliczane są miesięcznie (80 zł/lekcja) na podstawie ustalonego z trenerem indywidualnego harmonogramu ucznia. Jeśli nie odwołasz zajęć z min 24 godzinnym wyprzedzeniem zostaną one rozliczone według 50% stawki.

Kategoria:

Zaliczka: 80,00 

DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Online – potrzebujesz dostępu do internetu oraz urządzenia z wbudowanymi głośnikami/słuchawkami oraz mikrofonem. Łączymy się poprzez Skype lub inną ustaloną platformę.

Co jest potrzebne do zajęć? Czy damy sobie radę od strony technicznej?

Aby dziecko uczestniczyło w zajęciach potrzebuje dostępu do komputera, na którym uruchomi grę Minecraft, wyposażonego w mikrofon i słuchawki lub głośniki oraz stabilnego połączenia z internetem.

Zapewniamy wsparcie techniczne przed zajęciami i dostęp do oprogramowania. Jeśli nie masz pewności czy Twój komputer jest odpowiedni do zajęć – napisz do nas lub sprawdź na stronie.

 

Czy podpisujemy jakąś umowę?

Tak, robimy to elektronicznie. Umowa to tak naprawdę nasz regulamin, z którym mogą się Państwo zapoznać tutaj. Umowę zawieramy w momencie, gdy rezerwują Państwo miejsce na kursie i wpłacają zaliczkę – wtedy na podany adres email przyjdzie wygenerowane potwierdzenie zawarcia umowy na odległość, która na pierwszej stronie zawiera dane dotyczące realizacji konkretnego kursu (Państwa dane, miejsce, czas kursu, formę płatności) oraz pod spodem regulamin.

Przy zawieraniu umowy na odległość przysługuje Państwu prawo do odstąpienia od niej w terminie 14 dni z pełnym zwrotem zaliczki. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy do rozpoczęcia zajęć pozostało mniej niż 7 dni.

 

W jaki sposób ustalany jest harmonogram zajęć? Czy zajęcia odbywają się co tydzień w tym samym czasie czy są ruchome?

Harmonogram Zajęć ustalasz indywidualnie z trenerem. Możesz odwoływać i zmieniać terminy zajęć ale musisz to zrobić na min. 24 godziny przed planowanym odbyciem lekcji.

 

Mam 2 dzieci. Czy mogą uczęszczać na lekcję równocześnie? Jaki jest wtedy koszt?

Na Twoje życzenie spotkania mogę się odbywać w formule 1 na 2, tzn. jeden trener na dwoje dzieci. Koszt za lekcję pozostaje ten sam – 80 zł za dziecko.

 

Jak działają zajęcia online? Czego moje dziecko potrzebuje, aby w nich uczestniczyć?

Zajęcia prowadzone są online – uczeń potrzebuje dostępu do Internetu oraz urządzenia z wbudowanymi głośnikami/słuchawkami oraz mikrofonem. Łączymy się poprzez Skype lub inną ustaloną platformę.

 

Na ile podpisywana jest umowa? Co jeśli moje dziecko po miesiącu stwierdzi, że nie chce dalej chodzić na zajęcia?

Umowa ma jednodniowy okres wypowiedzenia, czyli można ją rozwiązać z dnia na dzień.

Pytania?

Zapraszamy do kontaktu! biuro@mindcloud.pl, +48 518 852 841

mc_logo

DLACZEGO NAUKA PROGRAMOWANIA W MINECRAFT?

Sądzimy, że najlepszym motywatorem do nauki programowania dla dzieci są pozytywne emocje i satysfakcja ze zdobywania nowych umiejętności, dlatego na naszych zajęciach uczymy logicznego myślenia i podstaw programowania w świecie gry Minecraft.

Jest to gra, która pozwala połączyć świetną zabawę z rozwijaniem kompetencji cyfrowych. Dla naszych uczniów przygotowaliśmy specjalne edukacyjne mapy w grze, które pozwolą im zrozumieć podstawy matematyki niezbędne w dalszej nauce programowania.

Gra Minecraft jest doskonałym narzędziem umożliwiającym naukę myślenia algorytmicznego dla dzieci przez zabawę. Na warsztatach z wstępu do programowania uczymy samodzielnego, logicznego myślenia, radzenia sobie z błędami (poszukiwanie prawidłowych rozwiązań) oraz kreatywnego wykorzystania zdobytej wiedzy (własne projekty).

KIM JESTEŚMY? MISJA EDUKACYJNA MINDCLOUD

Nasz zespół to zarówno pedagodzy, jak i programiści. Zajęcia z programowania dla dzieci prowadzi dwóch trenerów – dbamy o to aby każdemu dziecku poświęcić maksimum uwagi i pomóc w nauce programowania.

Jesteśmy jedną z największych szkół programowania dla dzieci w Polsce.
MindCloud to wynik naszej fascynacji Minecraftem, nowymi technologiami i innowacjami w edukacji. Programy zajęć tworzy specjalistka metodyczna Minecraft Microsoft dla Edukacji.

Warsztaty z programowania dla dzieci MindCloud to autorska i innowacyjna metoda uczenia matematyki i programowania. Wykorzystujemy do tego celu grę Minecraft, jest ona jednak tylko narzędziem, dzięki któremu uczestnicy mają okazję zmierzyć się z trudnymi, ale jakże emocjonującymi zadaniami.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Poinformujemy Cię o zapisach na zajęcia i półkolonie, damy znać o ciekawych akcjach edukacyjnych w całej Polsce, wyślemy ciekawe artykuły dotyczące nauki programowania i wychowania cyfrowego.

[FM_form id="1"]